Phuket wita pierwszy lot południowokoreańskich turystów z linii JINAIR

Phuket -

Pierwszy lot turystów z Korei Południowej po złagodzeniu sytuacji Covid -19 przyleciał na międzynarodowe lotnisko w Phuket przez linie lotnicze Jinair.

Wczoraj (22 lipca)nd) na międzynarodowym lotnisku w Phuket urzędnicy i pracownicy powitali pierwszy lot południowokoreańskich linii lotniczych „JINAIR”, bezpośredni lot z Seulu do Phuket.

W sumie lotem przybyło do terminalu międzynarodowego 179 pasażerów. Wielu pozowało do zdjęć i było zachwyconych byciem w Tajlandii.

Witamy w Phuket z Phuket Express!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.