Tajski mężczyzna aresztowany w prowincji Phang-nga za kradzież złotego naszyjnika w Mueang Phuket w ubiegłą środę

Mueng Phuket –

Domniemany złodziej, pochodzący z prowincji Phang-nga, został złapany w sobotę 23 lipca po tym, jak był poszukiwany za kradzież złotego naszyjnika w ubiegłą środę.

40-letni rzekomy złodziej, ujawniony prasie tylko jako Kaew, podobno ukradł 1-letnią ofiarę złotego naszyjnika za 25 bahta przed targiem w pobliżu szpitala Bangkok Hospital Phuket, w dzielnicy Talat Yai, 20 lipca .

Ofiara zgłosiła się następnie na policję, zanim rozpoczęły śledztwo, które ostatecznie doprowadziło do aresztowania w niedzielę. Kaew został znaleziony w obszarze Khok Kloi w prowincji Phang Nga. Następnie został zabrany na posterunek policji w Phuket w celu ścigania.

Początkowo Kaew rzekomo przyznał, że ukradł naszyjnik, ale go nie miał, ponieważ twierdził, że zgubił go po drodze podczas ucieczki motocyklem. Jednak podobno przyznał się również do kolejnej kradzieży później na skrzyżowaniu Tha Krang, zanim sprzedał naszyjnik za pieniądze na żywność i narkotyki.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.