AKTUALIZACJA: Nigeryjczyk, który był pierwszym zweryfikowanym przypadkiem małpiej ospy w Tajlandii aresztowany w Kambodży

Phuket, Tajlandia, Kambodża –

W Kambodży aresztowano Nigeryjczyka, który został potwierdzony jako pierwsza oficjalna infekcja małpią ospą w Tajlandii.

Nasza poprzednia historia:

27-letni Nigeryjczyk mieszkający w Phuket został potwierdzony jako pierwsza oficjalna infekcja małpią ospą w Tajlandii.

Nigeryjczyk z Phuket, który został potwierdzony jako pierwsza oficjalna infekcja małpią ospą w Tajlandii, jest śledzony przez tajską policję po tym, jak urzędnicy nie byli w stanie się z nim skontaktować, a mężczyzna zniknął. Teraz odkryto, że mężczyzna nie jest niedawnym turystą, ale ma zbyt długi pobyt od zeszłego roku.

Wiele źródeł donosi, że Nigeryjczyk, który został potwierdzony jako pierwsza oficjalna infekcja małpią ospą w Tajlandii i który ma zbyt długi pobyt, opuścił już Phuket.

Według wielu innych tajskich mediów i źródeł organów ścigania, cudzoziemiec zidentyfikowany jako pierwszy przypadek małpiej ospy w Tajlandii uciekł do Kambodży nielegalnie naturalnymi kanałami.

Teraz dla naszych zaktualizowanych storys:

Tajska agencja informacyjna poinformowała wczoraj wieczorem (23 lipca)rd), że Nigeryjczyk został zatrzymany przez policję w mieszkaniu w Phnom Penh. Po raz pierwszy został przewieziony do szpitala.

Konferencja prasowa i więcej szczegółów spodziewane są jutro, 24 lipca.

To rozwijająca się historia. Media TPN będą nadal informować o tej historii w miarę ich pojawiania się.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.