Uzbrojony napad na bank w centrum handlowym Rawai ucieka z 160,000 XNUMX bahtów, policja prowadzi śledztwo

Rawaj –

Policja poluje na uzbrojonego złodzieja banku, który obrabował centrum handlowe w Rawai, po czym uciekł z prędkością 160,000 XNUMX bahtów.

Policja w Chalong została powiadomiona o incydencie o godzinie 1:00 tego popołudnia (25 lipca) w banku w centrum handlowym w Rawai, w dzielnicy Mueang Phuket.

Policja przybyła do banku, aby znaleźć rozgorączkowanych i niespokojnych pracowników banku czekających na organy ścigania. Nagranie z telewizji przemysłowej w banku i centrum handlowym pokazuje, że podejrzany wszedł do banku i użył przedmiotu podobnego do pistoletu, aby wycelować w pracowników banku. Podejrzany groził pracownikom za pieniądze. Pracownicy banku powiedzieli policji, że podejrzany odjechał z gotówką w wysokości 160,000 XNUMX bahtów.

Nagranie z monitoringu pokazuje, że podejrzany pędził czerwonym motocyklem Hondy na Wiset Road do Soi Suksan 1. Jego tablica rejestracyjna motocykla była przykryta plastikową torbą.

Policja w Rawai tropi i poluje na podejrzanego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.