AKTUALIZACJA: uzbrojony rabuś z banku Rawai aresztowany w ciągu sześciu godzin

Rawai-

Uzbrojony napad na bank, który napadł na bank w centrum handlowym w Rawai, zanim tego popołudnia przyspieszył z 160,000 XNUMX bahtów, został aresztowany w ciągu sześciu godzin.

Nasza poprzednia historia:

Policja w Chalong została powiadomiona o incydencie o godzinie 1:00 tego popołudnia (25 lipca) w banku w centrum handlowym w Rawai, w dzielnicy Mueang Phuket. Pracownicy banku powiedzieli policji, że podejrzany odjechał z gotówką w wysokości 160,000 XNUMX bahtów.

O 5:30 tego samego dnia policja aresztowała 43-letniego Wiwata, który mieszka w Karon w Phuket. Został zabrany na posterunek policji w Chalong w celu dalszego dochodzenia.

Pełne nazwisko pana Wiwata nie zostało natychmiast ujawnione prasie tajskiej, ani policja ani podejrzany nie odpowiedział na żadne pytania dotyczące potencjalnego motywu napadu.

Od czasu prasy pan Wiwat przebywał w areszcie i był przesłuchiwany przez funkcjonariuszy organów ścigania.

Jest to rozwijająca się historia i można dodać więcej szczegółów, gdy zostaną one opublikowane przez władze Rawai.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.