Przygotuj się na długi świąteczny weekend z okazji urodzin Jego Królewskiej Mości Króla

Tajlandia-

W ten weekend od 28 lipca do 31 lipca będzie czterodniowy weekend świąteczny, który nadejdzie niedługo po pięciodniowym weekendzie świątecznym na początku tego miesiąca na święta religijne.

Tym razem święto ma upamiętnić 70. urodziny Jego Królewskiej Mości Króla Vajiralongkorna.

Urodziny Jego Królewskiej Mości Maha Vajiralongkorna Bodindradebayavarangkuna przypadają w czwartek, 28 lipca i z pewnością będą się one charakteryzować aktywnościami, ceremoniami, hołdami i wydarzeniami w całym Królestwie.

Jednak pomyślne święto zostało przedłużone do piątku 29 lipca, aby umożliwić długi weekend, aby pobudzić turystykę w całym kraju.

Oznacza to, że dla wielu naszych czytelników z zagranicy oznacza to, że urzędy imigracyjne i inne urzędy państwowe zostaną zamknięte, podobnie jak wiele innych firm, banków i innych podobnych miejsc.

W ten świąteczny weekend nie obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, ponieważ nie jest to święto religijne.

Media TPN życzą Jego Królewskiej Mości Królowi bardzo szczęśliwych i błogosławionych urodzin.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.