AKTUALIZACJA: Uzbrojony rabuś z banku Rawai podaje motyw, twierdząc, że cierpiał z powodu problemów finansowych podczas pandemii Covid-19

Rawai, Phuket –

Uzbrojony napad na bank, który obrabował bank w centrum handlowym w Rawai, zanim odjechał z prędkością 160,000 19 bahtów, został wczoraj aresztowany i teraz ujawnił swój motyw. Według niego przyznał, że cierpi na problemy finansowe podczas pandemii Covid -XNUMX i czuł, że nie ma innego wyjścia, jak obrabować bank w celu spłaty długów.

Nasze poprzednie historie:

Policja w Chalong została powiadomiona o incydencie o godzinie 1:00 tego popołudnia (25 lipca) w banku w centrum handlowym w Rawai, w dzielnicy Mueang Phuket. Pracownicy banku powiedzieli policji, że podejrzany odjechał z gotówką w wysokości 160,000 XNUMX bahtów.

Uzbrojony napad na bank, który napadł na bank w centrum handlowym w Rawai, zanim tego popołudnia przyspieszył z 160,000 XNUMX bahtów, został aresztowany w ciągu sześciu godzin.

Komendant policji prowincji Phuket podpułkownik Sermpan Sirikong powiedział dziś dla Phuket Express (26 lipcath), „Podejrzany powiedział nam, że miał kiedyś sklep spożywczy i restaurację Somtam. Cierpiał na problemy finansowe podczas pandemii Covid-19. Wcześniej pożyczał pieniądze od swoich przyjaciół”.

„Był zdenerwowany zebraniem gotówki, zanim zdecydował się obrabować bank, ponieważ potrzebował pieniędzy, aby spłacić pieniądze swoim przyjaciołom. Cały swój dług spłacił skradzionymi pieniędzmi natychmiast po obrabowaniu banku”. — stwierdził Sermpan.

„Jest oskarżony o kradzież. Śledzimy wszystkie pieniądze, które przekazał swoim współpracownikom, aby zwrócić bankowi. Sermpan zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.