Ciało niezidentyfikowanego cudzoziemca znalezione w pobliżu plaży w Rawai, Phuket

Rawaj –

Dziś rano (27 lipca ) znaleziono ciało niezidentyfikowanego cudzoziemca w pobliżu plaży w Rawaith).

Policja w Chalong została powiadomiona o zwłokach mężczyzny, który łowił ryby w pobliżu plaży Yanui w podokręgu Rawai, Mueang Phuket.

Ratownicy udali się na plażę, a plażowi ratownicy i ratownicy wyjechali do morza na skuterach wodnych. Męskie ciało odciągnięto z powrotem na brzeg.

Ciało zaczęło się już rozkładać. Policja powiedziała, że ​​mężczyzna zmarł co najmniej siedem dni przed znalezieniem jego ciała. Wraz z ciałem znaleziono amerykański paszport mężczyzny w wieku 73 lat, tajską i koreańską gotówkę oraz klucz do kurortu w Naiharn koło Rawai. Mimo odnalezienia paszportu policja zataiła nazwisko i podkreśliła, że ​​nie zidentyfikowała jeszcze mężczyzny.

Jego ciało zabrano do szpitala Vachira w Phuket w celu ostatecznej identyfikacji, a następnie skontaktowania się z jego ambasadą i rodziną.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.