Ciało niezidentyfikowanego cudzoziemca znalezione w pobliżu plaży w Rawai, Phuket

Rawaj –

Dziś rano (27 lipca ) znaleziono ciało niezidentyfikowanego cudzoziemca w pobliżu plaży w Rawaith).

Policja w Chalong została powiadomiona o zwłokach mężczyzny, który łowił ryby w pobliżu plaży Yanui w podokręgu Rawai, Mueang Phuket.

Ratownicy udali się na plażę, a plażowi ratownicy i ratownicy wyjechali do morza na skuterach wodnych. Męskie ciało odciągnięto z powrotem na brzeg.

Ciało zaczęło się już rozkładać. Policja powiedziała, że ​​mężczyzna zmarł co najmniej siedem dni przed znalezieniem jego ciała. Wraz z ciałem znaleziono amerykański paszport mężczyzny w wieku 73 lat, tajską i koreańską gotówkę oraz klucz do kurortu w Naiharn koło Rawai. Mimo odnalezienia paszportu policja zataiła nazwisko i podkreśliła, że ​​nie zidentyfikowała jeszcze mężczyzny.

Jego ciało zabrano do szpitala Vachira w Phuket w celu ostatecznej identyfikacji, a następnie skontaktowania się z jego ambasadą i rodziną.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.