Urząd Zdrowia Publicznego w Phuket prosił osoby, które miały kontakt z obcokrajowcem zarażonym wirusem małpiej ospy o samodzielne zgłoszenie się

Phuket -

Urząd Zdrowia Publicznego Prowincji Phuket prosi osoby, które miały kontakt z obcokrajowcem zarażonym wirusem małpiej ospy, o zgłoszenie się.

Nasze poprzednie historie:

27-letni Nigeryjczyk mieszkający w Phuket został potwierdzony jako pierwsza oficjalna infekcja małpią ospą w Tajlandii.

Nigeryjczyk z Phuket, który został potwierdzony jako pierwsza oficjalna infekcja małpią ospą w Tajlandii, jest śledzony przez tajską policję.W Kambodży aresztowano Nigeryjczyka, który został potwierdzony jako pierwsza oficjalna infekcja małpią ospą w Tajlandii.Po tym, jak urzędnicy nie mogli się z nim skontaktować, a mężczyzna zniknął. Teraz odkryto, że mężczyzna nie jest niedawnym turystą, ale ma zbyt długi pobyt od zeszłego roku.

Wiele źródeł donosi, że Nigeryjczyk, który został potwierdzony jako pierwsza oficjalna infekcja małpią ospą w Tajlandii i który ma zbyt długi pobyt, opuścił już Phuket.

Według wielu innych tajskich mediów i źródeł organów ścigania, cudzoziemiec zidentyfikowany jako pierwszy przypadek małpiej ospy w Tajlandii uciekł do Kambodży nielegalnie naturalnymi kanałami.

W Kambodży aresztowano Nigeryjczyka, który został potwierdzony jako pierwsza oficjalna infekcja małpią ospą w Tajlandii.

Dr Kusak powiedział Phuket Express: „Potwierdzono wszystkie 19 osób z bliskiego kontaktu wysokiego ryzyka ujemny od małpiej ospy”.

40-letni Taj przeprowadził badanie krwi po tym, jak został oznaczony jako osoba niepokojąca ospę małpią z powodu podobno podejrzanych objawów. Lekarze początkowo uważają jednak, że mógł zarazić się ospą wietrzną zamiast ospą małp.

Ogłoszenie zostało opublikowane przez Prowincjonalny Urząd Zdrowia Publicznego (PPHO) w dniu dzisiejszym (27 lipca)thStwierdzili: „Każdy, kto miał kontakt z 27-letnim Nigeryjczykiem, który został zarażony małpią ospą od 1 czerwcast do 21 lipca 2022 r. proszę zgłosić się do urzędników zdrowia publicznego lub pracowników w pobliżu.”

„Lub skontaktuj się z 094-5855321 i 081-5716938. Twoje informacje nie zostaną ujawnione publicznie.”

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.