Kierowca umiera po przewróceniu się pickupa w Thalang

FOTO: Fundacja Pomocy Kusoldharm

Thalang –

Kierowca został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia po tym, jak jego ciężarówka kontenerowa przewróciła się dziś rano w Thalang (28 lipcath).

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku o 6:20 rano na Thep Kasattri Road w kierunku południowym, w pobliżu stacji benzynowej. Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia i odkryli, że kontener odłączył się od ciężarówki. Uszkodzone zostało także drzewo w pasie środkowym i znak drogowy.

FOTO: Fundacja Pomocy Kusoldharm

Kierowca, zidentyfikowany tylko jako 34-letni Pan Sak, został znaleziony na drodze na zewnątrz nieżyjącego pickupa. Jego ciało zostało przewiezione do miejscowego szpitala.

Świadek zaznajomiony z sytuacją, ale który nie chciał zostać ujawniony, powiedział The Phuket Express, że kierowca jedzie z Krabi do miasta Phuket, aby dostarczyć towary do centrum handlowego. Opona furgonetki eksplodowała, zanim kierowca furgonetki stracił kontrolę. Pickup zderzył się z drzewem, zanim kontener na pickupie pękł, a kierowca został wyrzucony z pojazdu.

FOTO: Fundacja Pomocy Kusoldharm

Jednak policja sprawdza pobliski materiał z kamer CCTV, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku.

FOTO: Fundacja Pomocy Kusoldharm

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.