Wszystkiego najlepszego dla Jego Królewskiej Mości Króla z zespołu TPN/Pattaya News

Tajlandia -

W ten czwartek, 28 lipca, przypada 70. królewskie urodziny króla Vajiralongkorna. Dzień ten jest również uznawany za święto narodowe z ważnymi ceremoniami religijnymi i królewskimi z okazji urodzin króla w całym kraju.

Jego Wysokość Król urodził się 28 czerwca 1952 roku w Ambara Villa, Dusit Palace w Bangkoku. Jest jedynym synem, drugim z czwórki dzieci króla Bhumibola Adulyadeja i królowej Sirikit.

W wieku 20 lat został koronowany przez swojego ojca, Jego Królewską Mość, wielkiego króla Bhumibola. Rządzi jako król Tajlandii od 2016 roku, kiedy po 70 latach panowania jego ojciec zmarł.

W tym dniu urzędy rządowe, w tym imigracyjne, i główne oddziały banków w całym kraju zostaną zamknięte, możliwe są również inne zakłócenia biznesowe, aby uczcić urodziny króla Vajiralongkorna. Flagi z portretami i symbolami Jego Królewskiej Mości są również dekorowane w domach, budynkach użyteczności publicznej i firmach w całym kraju, aby wyrazić ich lojalność.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.