AKTUALIZACJA: 40-letni mężczyzna z Phuket podejrzany o ospę małp uzyskał wynik negatywny

AKTUALIZACJA: Phuket –

40-letni Taj, który został oznaczony jako osoba zaniepokojona wynikami testu na małpią ospę, potwierdza, że: ujemny.

Nasza poprzednia historia:

Lekarze początkowo uważają jednak, że mógł zarazić się ospą wietrzną zamiast ospą małp.

Dzisiaj (28 lipcath) Dyrektor Biura Zdrowia Publicznego Prowincji Phuket (PPHO), dr Kusak Kukiattikoon, powiedział Phuket Express: „Otrzymaliśmy wynik testu PCR w czasie rzeczywistym wirusa ospy małp u pacjenta, który pokazuje ujemny. Pacjent NIE jest zarażony małpią ospą.”

„Proszę, nie panikuj i nie wierz w żadne plotki. Proszę postępować zgodnie z poprawnymi informacjami ze źródeł urzędnika.” Dr Kusak podsumował.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.