AKTUALIZACJA: 40-letni mężczyzna z Phuket podejrzany o ospę małp uzyskał wynik negatywny

AKTUALIZACJA: Phuket –

40-letni Taj, który został oznaczony jako osoba zaniepokojona wynikami testu na małpią ospę, potwierdza, że: ujemny.

Nasza poprzednia historia:

Lekarze początkowo uważają jednak, że mógł zarazić się ospą wietrzną zamiast ospą małp.

Dzisiaj (28 lipcath) Dyrektor Biura Zdrowia Publicznego Prowincji Phuket (PPHO), dr Kusak Kukiattikoon, powiedział Phuket Express: „Otrzymaliśmy wynik testu PCR w czasie rzeczywistym wirusa ospy małp u pacjenta, który pokazuje ujemny. Pacjent NIE jest zarażony małpią ospą.”

„Proszę, nie panikuj i nie wierz w żadne plotki. Proszę postępować zgodnie z poprawnymi informacjami ze źródeł urzędnika.” Dr Kusak podsumował.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.