Jedenastu domniemanych hazardzistów, w tym cudzoziemców, aresztowanych w Rassada, Phuket, post na Facebooku spowodowało nalot

Phuket -

  Jedenastu graczy, w tym Brytyjczyk i Duńczyk, zostało aresztowanych dziś rano (29 lipca) w luksusowej willi w Rassada, Mueang Phuket.

Ekipa policji Regionu 8 z siedzibą w Phuket najechała na luksusową willę przy Thep Pratan Road w subdystrykcie Rassada w dystrykcie Mueang Phuket. Policja aresztowała 11 graczy pokerowych, którzy byli Brytyjczykiem, Duńczykiem, Kambodżaninem i ośmiu Tajami. Policja skonfiskowała karty i żetony do pokera (szacowane na 2,606,550 8 bahtów według policji Regionu XNUMX)

Wszystkich jedenastu podejrzanych, których pełne nazwiska nie ujawniono tajskim mediom, zabrano na posterunek policji w Phuket. Właściciel willi, zidentyfikowany tylko jako pan Sit, stoi w obliczu zarzutów nielegalnego prowadzenia salonu hazardowego, podczas gdy graczom grozi przyłączenie się do nielegalnego hazardu.

Nalot nastąpił po tym, jak wydarzenie hazardowe zostało opublikowane publicznie na Facebooku, prosząc graczy o dołączenie do gry na żywo z imprezą. Policja Regionu 8 kontynuowała śledztwo, w którym znalazła hazardzistów w willi.

Tajlandia ma jedne z najsurowszych przepisów antyhazardowych na świecie, chociaż dyskusja toczy się na wysokim poziomie złagodzenia przepisów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.