Cztery osoby aresztowane w Phuket z 869 pigułkami metamfetaminy, kryształem metamfetaminy i kilkoma pistoletami

Phuket -

Czterech podejrzanych zostało aresztowanych z łącznie 869 pigułkami metamfetaminy, kryształową metamfetaminą, ręcznie robionym karabinem i ręcznie robionym pistoletem.

Policja prowincji Phuket donosi w tym tygodniu, że aresztowała czterech podejrzanych, którzy:

  1. Athiwat 'Gift' Sanae, 28, z Rawai został aresztowany w Rawai. Odebrano mu 33.64 grama krystalicznej metamfetaminy i cztery pigułki metamfetaminy. Stawia mu zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1.

2. Chakrit „Sordik” Kongkarob, 31 lat, z Rawai, został aresztowany w Rawai. Odebrano mu 25.45 grama krystalicznej metamfetaminy, 794 pigułki metamfetaminy i ręcznie robiony pistolet z nabojami. Stawia mu zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży i nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.

3. Subandit „Dit” Tanubamroong, lat 41, z Chalong został aresztowany w Chalong. Odebrano mu 1.57 grama krystalicznej metamfetaminy, 61 tabletek metamfetaminy i ręcznie robiony karabin. Stawia mu zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 oraz nielegalnego posiadania broni palnej.

4. Phonthep „Iew” Thep Jampa, lat 33, z Chalong został aresztowany w Chalong. Zabrano mu 10 tabletek metamfetaminy. Stawia mu zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.