Ulewne deszcze w Phuket przynoszą powodzie i bóle głowy

Phuket -

Główne drogi w Phuket i na obszarze miasta Phuket ucierpiały z powodu powodzi po ulewnym deszczu, który wystąpił w Phuket dziś po południu (29 lipcath).

Deszcz zaczął się około 3:30 i trwał ponad godzinę. Wiele obszarów zalanych, które zwykle są zalewane po ulewnych deszczach w Phuket, takich jak: na głównej Thep Kasattri Road w kierunku północnym przed centrum handlowym Thai Wassadu i na Sri Soonthorn Road w Cherng Talay w Thalang, na Thep Kasattri Road na Koh Kaew przed Muzułmańska Wittaya Phuket, w Phuket Town w Soi Pha Neang oraz w Rassada na Pracha Uthi Road przed targiem Tawee Saman.

Policja drogowa i funkcjonariusze organów ścigania pomagali kierowcom kierować ruchem ulicznym, który jest weekendem świątecznym, i widzieli wielu odwiedzających w okolicy, z których wielu było niezadowolonych z niesprzyjającej, ale nie nietypowej pogody.

W chwili obecnej nie zgłoszono żadnych znaczących uszkodzeń ani obrażeń.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.