Phuket wita pierwszy lot Asiana Airlines z turystami z Korei Południowej

Phuket -

Pierwszy lot z Asiana Airlines z południowokoreańskimi turystami po złagodzeniu sytuacji Covid -19 przyleciał na międzynarodowe lotnisko w Phuket.

Wczoraj (28 lipca)th) na Międzynarodowym Lotnisku Phuket urzędnicy i pracownicy powitali pierwszy lot Asiana Airlines z turystami z Korei Południowej, kolejny bezpośredni lot z Seulu do Phuket.

Na lotnisku przybyło w sumie 180 pasażerów, którzy przybyli do terminalu międzynarodowego.

Na 22 lipcand na Międzynarodowym Lotnisku Phuket urzędnicy i pracownicy powitali pierwszy lot południowokoreańskich linii lotniczych „JINAIR”, bezpośredni lot z Seulu do Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.