Co najmniej 42 osoby starsze i trzech pracowników zarażonych Covid-19 w Phuket Elder Care Center

Phuket -

Co najmniej 42 starsze osoby i trzech pracowników uzyskało pozytywny wynik testu z Covid-19 w Phuket Elder Care Center.

Dzisiaj (28 lipcath) Dyrektor Biura Zdrowia Publicznego Prowincji Phuket (PPHO), dr Kusak Kukiattikoon, powiedział Phuket Express: „Zostaliśmy poinformowani z centrum 27 lipcath. W ośrodku mieszka łącznie 75 starszych z 29 pracownikami”.

„Czterdziestu dwóch starszych i trzech pracowników uzyskało pozytywny wynik testu z Covid-19. Jeden ze starszych został przeniesiony do miejscowego szpitala, podczas gdy inni zostali poddani kwarantannie w ośrodku na leczenie. Jednak wszyscy otrzymali co najmniej potrójne dawki szczepionki przeciw Covid-19”. Dr Kusak stwierdził.

Dyrektor Centrum Rozwoju Opieki nad Starszymi w Phuket, pani Puengpan Paojinda, powiedziała Phuket Express: „Większość osób starszych ma problemy ze zdrowiem osobistym. Często udają się do szpitala na opiekę medyczną, która mogła być miejscem, w którym wybuchła obecna epidemia. Normalnie do centrum nie mają wstępu osoby z zewnątrz”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.