Lot Nok Air ześlizguje się z pasa startowego w Chiang Rai, nie ma obrażeń, ale loty są odwołane i opóźnione

Chiang Rai, Tajlandia- Nok Air Flight DD108 z lotniska Don Mueang w Bangkoku do Chiang Rai wpadł w poślizg z pasa startowego po wylądowaniu ostatniej nocy 30 lipca 2022 o 9:06 z 164 pasażerami i 6 członkami załogi na pokładzie. Na szczęście nikt nie został ranny. Według przedstawicieli Nok Air do wypadku doszło z powodu ulewnego deszczu podczas lądowania, ale piloci byli w stanie opanować sytuację bez żadnych obrażeń.
Jednak po wypadku ma się odbyć formalne dochodzenie, co jest standardem w przypadku tych incydentów. Pojawiły się również lekkie kontrowersje, ponieważ niektórzy pasażerowie skarżyli się online na to, jak długo trwało wysiadanie z samolotu po wypadku i co twierdzili, że był to niski poziom usług. Nok Air zakwestionował to, wydając oświadczenie, w którym twierdzi, że wszyscy pasażerowie byli pod dobrą opieką, w tym dostawali jedzenie i napoje podczas oczekiwania. Na dzień dzisiejszy, z powodu wypadku, występują znaczne opóźnienia i odwołania lotów do Chiang Rai z powodu trwającego dochodzenia i zamknięcia pasa startowego. Osoby, które mają wpływ na loty, zachęcamy do skontaktowania się ze swoimi liniami lotniczymi w celu uzyskania alternatywnych ustaleń. Główne linie lotnicze podobno przewoziły klientów na lotnisko w Chiang Mai z powodu wypadku. Media TPN przedstawią wszelkie dalsze aktualizacje tej historii, jeśli staną się one dostępne w oparciu o informacje od odpowiednich władz. Źródło zdjęcia: Naew Na Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media. 
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/