Anna Sueangam-iam koronowana Miss Universe Thailand 2022 wystawiona w Bangkoku przez weekend

Bangkok -

23-letnia Anna Sueangam-iam została ukoronowana tytułem Miss Universe Thailand 2022, wystawiona w True Icon Hall w centrum handlowym Iconsiam w sobotni wieczór 30 lipca.

Anna, która była również formalnie znana jako aktorka Channel 8, będzie również reprezentować Tajlandię na Miss Universe 2022 w San José w Kostaryce.

Pokaz Miss Thailand Universe rozpoczął się od 29 konkursów pokazujących swoje piękno na scenie. Do finałowej rundy wybrano tylko pięć piękności.

Anna zdobyła koronę po sekcji pytań, następnie Nicolene Limsnukan jako pierwsza wicemistrzyni, Kanyalak Nookaew jako druga wicemistrzyni, Suchata Chuangsri jako trzecia wicemistrzyni i Renita Veronica Pagano jako czwarta wicemistrzyni.

Może być obrazem 1 osoby i wewnątrz

W ostatniej rundzie sekcji pytań Anna została zapytana, czy ma tylko jedną możliwość przekazania darowizny na rzecz lepszej społeczności, którą wybrałaby wesprzeć między zdrowiem publicznym, edukacją lub środowiskiem i dlaczego.

Anna wybrała „Edukację”, argumentując, że edukacja jest podstawą wszystkich źródeł. Powiedziała: „Nieważne, czy chodzi o środowisko, zdrowie publiczne, czy cokolwiek innego, wszystkie one zaczynają się od edukacji. Dlatego chciałbym, aby wszystkie zaangażowane działy zwracały większą uwagę na edukację. Bo wierzę, że edukacja rozwinie kraj i wiedzę każdego dziecka. Dziękuję Ci."

Anna mimo imienia jest stuprocentową Tajką i nieobca jest jej trudne wychowanie. Oboje jej rodzice byli śmieciarzami w Bangkoku, a Anna była zastraszana przez kolegów z klasy, którzy nazywali ją „Miss Garbage”.

Jaką przemianę przeszła.

Zdjęcie dzięki uprzejmości: Miss Universe Thailand

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media. 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/