Co najmniej dwie osoby zabite, dwie ranne w wyniku zawalenia się podbudowującego mostu na drodze Rama 2 w Samut Sakhon zeszłej nocy

Samut Sakhon -

Departament Autostrad przyspiesza śledztwo i zapewnia środki zaradcze dla rodzin rannych i zmarłych w wyniku zawalenia się dźwigara mostu na Rama 2 Road w dystrykcie Mueang w prowincji Samut Sakhon wczoraj wieczorem, 31 lipca.

Sarawut Songsivilai, dyrektor generalny Departamentu Autostrad, ujawnił, że w czasie śmiertelnego wypadku nadzorcy i pracownicy budowlani przygotowywali teren do wylania cementu do wykonania nowej posadzki mostu po rozbiciu uszkodzonej. Nagle wiszący dźwigar na końcu mostu zawalił się i rozbił trzy przejeżdżające samochody na Rama 2 Road.

อัปเดต เร่ง เยียว ยา ผู้ เสียหาย คาน สะพาน หล่น ทับ บน ถนน พระ ราม 2

Na dzień dzisiejszy potwierdzono śmierć co najmniej dwóch osób, w tym pasażera samochodu i urzędnika drogowego, a dwie osoby zostały ranne, w tym robotników budowlanych, i były leczone w szpitalu Vipharam.

Władze autostrady zarządziły zamknięcie głównego pasa ruchu wjazdowego w celu zbadania i tymczasowe wstrzymanie budowy mostu zawracania natychmiast po incydencie. Eksperci zostaliby oddelegowani do kontroli części konstrukcyjnych, materiałów, maszyn i urządzeń oraz gotowości personelu. Jeśli jakakolwiek część zostanie uznana za niebezpieczną, nakazano natychmiastowe zatrzymanie budowy.

แผ่น ปูน บน สะพาน กลับ รถ อยู่ ระหว่าง การ ซ่อม บำรุง หล่น ทับ รถ ตาย 2 เจ็บ 2

Główny świadek, który była pasażerką przejeżdżającego pickupa, ujawnił, że ona i jej rodzina jechali do domu z prowincji Samut Songkhram, kiedy kawałek suchego cementu spadł na sedana przed nią i przednią część jej ciężarówki. Na szczęście wszyscy w samochodzie byli bezpieczni, ale przestraszyli się tego, co się stało.

Władze Autostrady złożyły najgłębsze kondolencje rodzinom zmarłego i tym, którzy zostali ranni w tym incydencie i zobowiązali się kontynuować i zakończyć śledztwo w ciągu 14 dni ściśle.

Zdjęcie dzięki uprzejmości: Bangkokbiznews

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/