Ulewne deszcze na Phuket powodują zalanie dróg

Phuket -

Wiele dróg w Phuket i w okolicy miasta Phuket ucierpiało z powodu zalania po ulewnych deszczach, które wystąpiły na Phuket od dzisiejszego ranka (sierpień 1).

Deszcz zaczął padać około 7:00 rano i trwał przez cały dzień. Wiele obszarów zalanych, które zwykle są zalewane po ulewnych deszczach w Phuket, takich jak: na Phra Phuket Kaew Road w Kathu w Paklok, Thalang, w Phuket Town i w Soi Pha Neang.

Policja drogowa i funkcjonariusze organów ścigania pomagali w kierowaniu ruchem ulicznym. Do czasu publikacji nie zgłoszono żadnych znaczących uszkodzeń ani obrażeń.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.