Jedna osoba nie żyje, jedna ranna w nocnym klubie Phuket Town strzelanina po tym, jak klubowicz rzekomo zaatakował strażnika mieczem

Phuket -

  27-letni mężczyzna zmarł, podczas gdy inny mężczyzna doznał obrażeń po walce i strzelaninie w klubie nocnym w Phuket Town.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie dziś rano (1 sierpnia) o 5:30 w klubie nocnym na Bangkok Road w Talad Yai w pobliżu Saphan Hin.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć dwóch rannych mężczyzn. 27-letni mężczyzna, którego policja zidentyfikowała tylko jako „Got”, doznał poważnych obrażeń od rany postrzałowej w klatkę piersiową. Został uznany za zmarłego po przybyciu do miejscowego szpitala. Na miejscu znaleziono również miecz, jak widać poniżej.

35-letni mężczyzna zidentyfikowany przez policję tylko jako „Odd”, który jest strażnikiem nocnego klubu, zgłosił się na miejsce zdarzenia z pistoletem. Powiedział policji, że Got kłócił się i walczył z kobietami w nocnym klubie.

Odd stwierdził, że próbował zatrzymać Gota, ale Got zaatakował go mieczem. Got zdołał ciąć Odda, zanim Odd użył swojego pistoletu, by strzelić do Gota w tym, co Odd nazywał samoobroną. Nie jest jasne, czy Odd miał legalne pozwolenie na broń, ani jak i dlaczego Got miał ze sobą miecz w nocnym klubie. Nazwa klubu nocnego została również zatajona przez policję w oczekiwaniu na dalsze śledztwo.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media. 

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.