Ulewne deszcze powodują powodzie w Phuket w godzinach szczytu, gdy deszczowa pogoda trwa nadal

Phuket -

Ulewny deszcz na Phuket od rana (2 sierpnia)nd) spowodowało powodzie na obszarach powtarzających się w Phuket.

Deszcz uderzył od rana i trwał przez cały dzień. Powtarzające się obszary zalewowe w mieście Phuket znajdują się na skrzyżowaniu Srisutas – Amphur w kierunku Koh Sirey i obszaru Samkong.

Policja drogowa i funkcjonariusze organów ścigania pomagali w kierowaniu ruchem ulicznym.

Wczoraj (1 sierpnia) wiele dróg w Phuket i na obszarze miasta Phuket ucierpiało z powodu powodzi po ulewnych deszczach, które pojawiły się na Phuket od rana (1 sierpnia).

Tymczasem w zeszłym miesiącu według nich gmina Phuket rozwiązała trzy powtarzające się obszary powodziowe w mieście Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.