AKTUALIZACJA: Właściciel klubu nocnego w Phuket, w którym doszło do śmiertelnego strzelania, musi spotkać się z władzami, mówi wicegubernator

Phuket -

Właściciel klubu nocnego, w którym na początku tego tygodnia miała miejsce śmiertelna strzelanina, musi spotkać się z odpowiednimi władzami przed podjęciem dalszych działań, powiedział wicegubernator Phuket.

Nasza poprzednia historia:

35-letni strażnik klubu nocnego w Phuket został oskarżony o morderstwo po zbrojnej kłótni z klubowiczem na początku tego tygodnia.

Wicegubernator Phuket Anuparp Rodkwan Yodrabam powiedział Phuket Express: „Wydaliśmy dokument informujący właściciela klubu nocnego o spotkaniu się z urzędnikami administracyjnymi do tego czwartku (4 sierpniath) przed 4:30. Właściciel musi szczegółowo wyjaśnić urzędnikom godzinę zamknięcia klubu i czynniki związane ze śmiertelnym incydentem. Następnie rozważymy licencję klubu nocnego i wszelkie dalsze potencjalne działania przeciwko klubowi.

Media TPN zauważyły, że incydent ze strzelaniną miał miejsce około 5:00 przed klubem nocnym. Obecnie legalny czas zamknięcia lokali rozrywkowych to 2:00 w nocy

Jednak nazwa klubu i właściciela nadal są oficjalnie ukrywane przez organy ścigania w oczekiwaniu na wywiad pod koniec tego tygodnia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.