AKTUALIZACJA: Ochroniarz oskarżony o morderstwo po śmierci patrona w strzelaninie w klubie nocnym w Phuket

Phuket -

35-letni strażnik klubu nocnego w Phuket został oskarżony o morderstwo po zbrojnej kłótni z klubowiczem na początku tego tygodnia.

Po pierwsze, nasza poprzednia fabuła:

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie wczoraj rano (1 sierpnia) o 5:30 w klubie nocnym na Bangkok Road w Talad Yai niedaleko Saphan Hin.

Teraz dla naszych zaktualizowanych storys:

Policja miejska w Phuket donosi, że podejrzany, 35-letni Chaiwat 'Odd' Choowong, stawił się wczoraj rano na miejscu zdarzenia ze swoją legalnie zarejestrowaną bronią i 14 kulami. Nie miał jednak zezwolenia na ukryte lub otwarte noszenie broni, chociaż broń była legalnie posiadana.

Postawiono mu zarzuty morderstwa, noszenia broni i publicznego strzelania bez pozwolenia.

Odd twierdzi, że działał w samoobronie, gdy ofiara próbowała zaatakować go mieczem o długości trzech stóp po tym, jak Odd podobno powiedział mu, aby przestał nękać klientki w klubie po rzekomych skargach.

Nie wiadomo, skąd pochodzi miecz, zauważa media TPN.

Od czasu prasowego Odd pozostał w areszcie i obstawał przy swoich oświadczeniach, że jego działania były samoobroną i planuje walczyć z zarzutami morderstwa w sądzie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.