Międzynarodowy Port Lotniczy Chiang Rai przedłuża swoje zamknięcie do piątku 5 sierpnia ze względu na powolny proces usuwania samolotów

Chiang Rai -

Porty lotnicze Tajlandii (AOT) w środę 3 sierpnia ogłosiły przedłużenie zamknięcia międzynarodowego lotniska Mae Fah Luang – Chiang Rai do 5 sierpnia jako usunięcie samolotu Boeinga walczyło z powodu warunków geograficznych.

Według władz usunięcie Boeinga 737-800 z pasa startowego we wtorek o północy nadal się nie powiodło, ponieważ lewe podwozie główne samolotu załamało się z powodu zatonięcia ziemi spowodowanego ciągłymi ulewnymi deszczami.

Dr Somchanok Tiamtiabrat, dyrektor generalny międzynarodowego lotniska Mae Fah Luang – Chiang Rai, stwierdził, że proces usuwania może wymagać wielu dodatkowych urządzeń, których transport na lotnisko zajmie trochę czasu, zanim zostanie użyty do usunięcia samolotu.

W związku z tym AOT ogłasza przedłużenie zamknięcia pasa startowego od 3 sierpnia do godziny 10:00. 5 sierpnia. W związku z tym wszystkie loty do iz lotniska pozostają odwołane.

Oryginalna wersja artykuł ten pojawił się na naszej siostrzanej stronie internetowej The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media. 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/