Noworodek znaleziony martwy w kanalizacji w Thalang, Phuket

Thalang, Phuket –

Noworodek został znaleziony martwy w rurze kanalizacyjnej w podokręgu Cherng Talay w dystrykcie Thalang dziś rano (3 sierpniard).

Policja Cherng Talay została powiadomiona o zwłokach o godzinie 9:55 od pracownika władz wodociągowych, który sprawdzał pobliski wodomierz.

Policja przybyła na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ciało noworodka w wieku około jednego do trzech dni twarzą w dół w rurze odprowadzającej wodę.

Policja wszczęła dochodzenie w celu odnalezienia matki dziecka i/lub osoby, która porzuciła dziecko.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.