AKTUALIZACJA: Siedem osób zidentyfikowanych przez urzędników służby zdrowia jako osoby o wysokim ryzyku zachorowania na małpią ospę w Phuket po trzecim przypadku małpiej ospy, niemiecki turysta, potwierdzony w Phuket

Phuket -

  Według tajlandzkich organów ds. zdrowia siedem osób zostało zidentyfikowanych jako osoby o wysokim ryzyku zachorowania na ospę małpią w Phuket i są one testowane i monitorowane po tym, jak dziś rano ogłoszono trzeci potwierdzony przypadek ospy małpiej, który jest niemieckim turystą w Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Tajlandia w środę 3 sierpnia zgłosiła trzeci potwierdzony przypadek małpiej ospy, który jest niemieckim turystą, który miał przywieźć chorobę z zagranicy.

Konferencja prasowa odbyła się w Phuket dziś po południu (3 sierpniard). Dr Kusak Kukiattikoon, szef Biura Zdrowia Publicznego Prowincji Phuket (PPHO), powiedział Phuket Express: „. W tym przypadku istnieje siedem osób z wysokim ryzykiem ospy małpiej, czyli tajska dziewczyna niemieckiego turysty i jej rodzina. Mieszka w dzielnicy Mueang Phuket ze swoją dziewczyną i jej rodziną. ”

„Ich krew została wysłana do Centrum Nauk Medycznych w Bang Jo w dystrykcie Thalang. Są monitorowani i poddawani kwarantannie w swoich mieszkaniach”. Dr Kusak podsumował.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.