Wznowienie lotów Aeroflot z Rosji do Phuket

FOTO: Aeroflot · Linia lotnicza

Phuket -

Loty linii Aeroflot Airlines w Rosji zostaną wznowione na Phuket w październiku tego roku.

Dyrektor Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT) Yuthasak Supasorn powiedział: „Codzienne bezpośrednie loty z Moskwy do Phuket zostaną wznowione 30 październikath w tym roku po wstrzymaniu lotów od marca tego roku”.

„To dobra szansa na przyjęcie większej liczby rosyjskich turystów, którzy odwiedzą Phuket i Tajlandię. Spodziewamy się przybycia co najmniej 50 procent rosyjskich turystów w porównaniu do okresu sprzed Covid-19. To ponowne otwarcie odbywa się w Rosji zimą, więc jest bardziej prawdopodobne, że odwiedzą Tajlandię niż w innych porach roku” – wyjaśnił Yuthasak.

„Od początku tego roku Tajlandię odwiedziło 76,739 XNUMX rosyjskich turystów. Początkowo spodziewaliśmy się w tym roku miliona rosyjskich turystów, ale wojna spowodowała znaczne zakłócenia w lotach, a wielu rosyjskich turystów miało również problemy z finansami i ubezpieczeniem w wyniku sankcji”. dodał pan Yuthasak.

Tajlandia jest oficjalnie „neutralna” w trwającej inwazji Rosji na Ukrainę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.