Lotnisko Chiang Rai wznawia normalną działalność po tym, jak unieruchomiony samolot został pomyślnie usunięty zeszłej nocy

Chiang Rai -

Urząd Lotnictwa Cywilnego Tajlandii (CAAT) zatwierdził ponowne otwarcie międzynarodowego lotniska Mae Fah Luang – Chiang Rai o godzinie 10:30. w czwartek 4 sierpnia.

Urzędnicy z lotnisk w Tajlandii (AoT) i lotniska Chiang Rai pomyślnie usunięci unieruchomiony samolot, który w niedzielę wypadł z pasa startowego i oczyścili pas startowy i inne warunki fizyczne, które spowodowały zamknięcie lotniska na cztery dni.

Zgodnie z raportami CAAT, władze przeprowadziły usunięcie obcych obiektów gruzu (FOD) z pasa startowego i przeprowadziły inspekcję objazdową FOD. Skontrolowano i naprawiono również instalację elektryczną lotniska oraz obszary wokół włazu pasa startowego, które uległy uszkodzeniu w wyniku wypadku.

Urzędnicy przeprowadzili również test tarcia na pasie startowym w ostatniej procedurze, aby ocenić tarcie nawierzchni i sprawdzić, czy nie ma więcej uszkodzeń spowodowanych przez poślizg.

W związku z tym CAAT ogłosił zgodę na wznowienie działalności lotniska, począwszy od godziny 10:30. w czwartek 4 sierpnia.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/