Ogień ogarnia słynny pub w rejonie Chonburi/Sattahip, 13 zabitych i 34 rannych

Sattahip w Chonburi -

Ogromny pożar wybuchł nagle w „Mountain B”, słynnym pubie w dzielnicy Sattahip. Podobno zabił 13 osób, w tym pubów, piosenkarza i 17-letniego nieletniego, raniąc co najmniej 34 osoby.

Nagranie wideo, które przeraziło użytkowników mediów społecznościowych, zostało opublikowane dziś rano o 1 w nocy, 5 sierpnia, pokazując niepokojące momenty, w których kilku pubów wybiega z głównej bramy płonącego pubu w płomieniach, płacząc w agonii i niesamowicie tarza się po ziemi gasić ogień.

Ogromne płomienie widoczne na filmie pochłonęły dobrze znany pub w dzielnicy Sattahip w Chonburi o nazwie „Mountain B”, w którym podobno siedziało ponad 100 pubów, pracowników i śpiewaków, zanim nagle wybuchły płomienie.

Strażacy z dwudziestoma wozami strażackimi zajęli prawie dwie godziny, aby złagodzić pożar, który podobno rozprzestrzenił się tak szybko ze względu na użycie w pubie dźwiękochłonnych paneli piankowych i małą bramę frontową stanowiącą zwykłe drogi oddechowe. Według doniesień tylna brama za sceną muzyczną również była zamknięta.

W rezultacie zginęło 13 osób, w tym bywalcy pubu, piosenkarz wynajęty w pubie i 17-letni nieletni, a 34 inne zostały ranne. 23 ocalałe ofiary (14 ciężko rannych) było intensywnie leczonych w szpitalu Queen Sirikit. 9 ofiar (7 mężczyzn i 2 kobiety) znajdowało się w szpitalu Sattahip KM.9, a 2 w szpitalu Wat Yansangwararam.

Pol. Generał dywizji Atthasit Kitchahan, dowódca policji prowincji Chonburi, polecił przetransportować wszystkie 13 ciał do Instytutu Medycyny Sądowej w Królewskim Biurze Tajlandzkim w celu przeprowadzenia szczegółowej sekcji zwłok, zgodnie z czasem prasy.

Ten makabryczny incydent sprawił, że wielu użytkowników tajskich mediów społecznościowych przypomniało sobie podobny wypadek pożaru w pubie Santika w dzielnicy Ekkamai w Bangkoku, który miał miejsce 1 stycznia 2009 r., w którym zginęło 61 osób, a 225 zostało rannych.

Incydent jest nadal badany, a dalsze aktualizacje będą wprowadzane w miarę pojawiania się informacji.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/