Phuket zorganizuje Surf X Beat Series 2022 na plaży Kata

Kata, Phuket –

W ten weekend odbędzie się Surf X Beat Series 2022 w Kata Beach!

Dwudniowe wydarzenie odbędzie się jutro (6 sierpnia)th) oraz w niedzielę (7 sierpnia)th).

Nie zabraknie DJ-ów, wokalistów, tancerzy i fajnych piosenek zespołu Saxophone. Ponadto podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie pokaz ognia i pokaz mody plażowej od Quick Silver & Rip curl, Surf Clinique i warsztaty, sklepy z rękodziełem i rękodziełem, food trucki i wiele innych.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 4:00.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.