Premier Tajlandii nakazuje poważne śledztwo w sprawie pożaru „Góry B” w Chonburi, autopsja ciał w Bangkoku

Chon Buri – 

Premier Tajlandii Prayut dzisiaj, 4 sierpnia, zarządził poważne śledztwo w sprawie pożar w centrum rozrywki „Mountain B” w rejonie Sattahip w Chonburi we wczesnych godzinach porannych, podobno do tej pory zginęło 13 osób i raniło 34 osoby.

Premier złożył kondolencje i nakazał odpowiednim władzom pilne udzielenie pomocy i zadośćuczynienia rodzinom zmarłych i poszkodowanych oraz przeprowadzenie kontroli bezpieczeństwa obiektów rozrywkowych na terenie całego kraju w celu zapobieżenia ponownemu zdarzeniu.

Wszystkie 13 ciał, w tym 9 mężczyzn i 4 kobiety, zostaną dziś wieczorem przewiezione do szpitala policyjnego w Bangkoku na sekcję zwłok, która zostanie przeprowadzona jutro rano, powiedział dziś po południu prasie pułkownik Pongsakorn Thitchot z Policyjnego Biura Nauk Sądowych.

Sekcja zwłok zajęłaby około godziny na zwłoki. Oczekuje się, że wszystkie wyniki zostaną zakończone w ciągu 1-2 dni, a policja jak najszybciej zwróci ciała rodzinom na ceremonię religijną.

Zgodnie ze wstępnym dochodzeniem większość elementów wyposażenia wnętrza obiektu została całkowicie uszkodzona, w tym dekoracje, wyposażenie sceniczne, światło i dźwięk oraz sufity. Przyczyna pożaru jest obecnie badana.

Właściciel lokalu powiedział policji podczas przesłuchania, że ​​pub może sprzedawać i podawać napoje alkoholowe zgodnie z wytycznymi zdrowia publicznego. Jednak konstrukcja obiektu została przystosowana do bycia zamkniętym terenem bez nieautoryzowanych rozbudowy i odpowiedniego wyjścia przeciwpożarowego.

Podobno wspomnieli, że wczoraj był problem z elektrycznością, więc wezwali elektryka, żeby naprawił oświetlenie nad sufitem. Policja kontynuowała wtedy dochodzenie, czy te naprawy były przyczyną pożaru, czy nie.

Wszyscy pracownicy i personel „Góry B”, w tym elektryk, który podobno przyszedł wczoraj naprawić system oświetleniowy, zostali wezwani na przesłuchanie na posterunek policji dziś po południu.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/