Urzędnicy kontrolują lokale rozrywkowe w Patong, aby zapewnić bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Patong, Phuket –

  Wczoraj wieczorem (5 sierpnia) urzędnicy przeprowadzili inspekcję lokali rozrywkowych na Bangla Road w Patong, aby zapewnić bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Zespół urzędników Kathu przeprowadził inspekcję lokali rozrywkowych na Bangla Road. Sprawdzali bezpieczeństwo przeciwpożarowe, takie jak gaśnice, wyjścia przeciwpożarowe, znaki i systemy przeciwpożarowe wewnątrz obiektów.

Operatorzy obiektów rozrywkowych współpracowali z urzędnikami, aby pokazać, że mają bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Większość obiektów rozrywkowych posiada wszystkie wymagane środki bezpieczeństwa przeciwpożarowego, ale niektóre z nich muszą zmienić i ulepszyć swój sprzęt bezpieczeństwa i znaki wyjścia przeciwpożarowego.

Inspekcja następuje Premier Tajlandii Prayut wczoraj, 5 sierpnia, zarządził poważne śledztwo w sprawie pożar w centrum rozrywki „Mountain B” w rejonie Sattahip w Chonburi we wczesnych godzinach wczorajszych, podobno do tej pory zabił 14 osób i ranił 34 osoby.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.