Tajlandzki minister zdrowia publicznego Anutin odwiedza Phuket, wygłaszając przemówienia na seminariach dotyczących rozwoju publicznego systemu opieki zdrowotnej

Phuket -

  Tajski minister zdrowia publicznego Anutin Charnvirakul odwiedził wczoraj Phuket (5 sierpnia)th), wygłaszając przemówienie na dużym seminarium poświęconym rozwojowi systemu zdrowia publicznego.

W Pamookkoo Resort Phuket ponad 400 lekarzy i urzędników służby zdrowia dołączyło do seminarium pana Anutina i doktora Somsaka Akksilpa, dyrektora generalnego Departamentu Usług Medycznych (DMS).

Pan Anutin powiedział na seminarium: „Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych usług zdrowotnych dla ludzi w celu rozwoju gospodarki i kraju. Daliśmy z siebie wszystko podczas pandemii Covid-19. W wyniku prac, które zakończyliśmy, do Tajlandii przyjeżdża teraz coraz więcej turystów i inwestorów”.

Doktor Somsak dodał: „Jesteśmy gotowi do rozwoju medycznego i usług wspierających Tajlandię za pomocą „inteligentnych szpitali”, „medycyny precyzyjnej”, „telemedycyny” i „systemów sztucznej inteligencji”. Naszą główną troską są pacjenci”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.