Thai Tourism Authority oficjalnie zaproponuje wydłużenie godzin otwarcia lokali rozrywkowych do 4:00 rano w strefach turystycznych, takich jak Phuket i Pattaya

Tajlandia -

 Ministerstwo Turystyki i Sportu ma oficjalnie złożyć wniosek do Centrum Administracji Sytuacyjnej COVID-19 (CCSA) na przedłużenie godzin otwarcia sali widowiskowej do godziny 4:00 od tego sezonu w październiku.

Minister Turystyki i Sportu Pan Phiphat Ratchakitprakarn oświadczył tajskim mediom: „Ministerstwo Turystyki i Sportu zasugeruje CCSA przedłużenie godzin otwarcia obiektów rozrywkowych w miastach turystycznych do godziny 4:00 rano od października tego roku. Dzieje się tak dlatego, że o tej porze roku będzie sezon turystyczny z licznymi turystami. Miasta turystyczne, które zidentyfikowaliśmy dla tej zmiany prawnej, to Bangkok, Pattaya, Krabi, Phuket, Koh Samui i Chiang Mai”.

„Jednak przedłużenia godzin otwarcia będą miały miejsce w określonych strefach w miastach turystycznych, takich jak Bangkok na Khaosan Road, Walking Street w Pattaya i Bangla Road w Patong. Rozbudowa nie obejmowałaby całych granic miasta, ale raczej najbardziej ruchliwych stref rozrywki”. – dodał Fifat.

„Zaproponujemy ten pomysł CCSA w przyszłym miesiącu. Jeśli zatwierdzą, przedłużenie godziny rozpocznie się w październiku. Jednak wojewodowie też muszą to zatwierdzić”. – zakończył Phifhat.

TPN zauważa, że ​​jest to tylko propozycja i jest wątpliwa, czy zostałaby zatwierdzona po a duży niedawny pożar klubu nocnegoshootout, zabicie strażnika klienta w trzech oddzielnych incydentach w całym kraju.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.