AKTUALIZACJA: Klub nocny w Phuket, w którym doszło do śmiertelnego strzelania, został zamknięty na 30 dni

Phuket -

  Klub nocny, w którym na początku tego tygodnia miała miejsce śmiertelna strzelanina, został zamknięty na 30 dni.

Nasze poprzednie historie:

35-letni strażnik klubu nocnego w Phuket został oskarżony o morderstwo po zbrojnej kłótni z klubowiczem na początku tego tygodnia.

Właściciel klubu nocnego, w którym na początku tego tygodnia miała miejsce śmiertelna strzelanina, musi spotkać się z odpowiednimi władzami przed podjęciem jakichkolwiek dalszych działań, powiedział wicegubernator Phuket.

AKTUALIZACJA HISTORII:

Rozkaz został wydany dzisiaj (5 sierpnia) przez wicegubernatora Phuket Anuparpa Rodkwana Yodrabamath).

Pan Boonert Navet, który posiada licencję klubu nocnego o nazwie „SOD”, powiedział funkcjonariuszom w dniu incydentu, że klub nocny ma zostać zamknięty. Jednak padał deszcz i niektórzy klienci nadal tkwili w miejscu. Ofiara i jego przyjaciele wyszli już z nocnego klubu.

„O czwartej rano, pan Manas Saeeiew, jeden ze strażników nocnego klubu widział walkę przed klubem nocnym z udziałem ofiary. Próbował powstrzymać incydent, ale ofiara cięła go mieczem. Odd (tajskie imię), inny strażnik, próbował zatrzymać ofiarę, zanim otworzył ogień.

Rozkaz stwierdzał: „Klub nocny został otwarty w legalnym czasie, który wynosi od 6:00 do 1:00 w nocy. Klub nocny wpuścił broń palną do klubu nocnego, a strażnik nie ma pozwolenia na ukryte noszenie, chociaż broń była legalnie posiadana . Dowody i powody, które pan Boonlert przekazał funkcjonariuszom, nie wystarczą, aby uniknąć zamknięcia.

„Licencja klubu nocnego „SOD” została wstrzymana na 30 dni od 5 sierpniath do września 3rd, 2022 r.” Zamówienie zostało zakończone.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.