Phuket organizuje „Thailand Surfing Championship 2022” i „Phuket Surf x Beat 2022” w Kata Beach w ten weekend

Kata, Phuket –

Stowarzyszenia turystyczne z Phuket wspólnie zorganizowały „Thailand Surfing Championship 2022” i „Phuket Surf x Beat 2022” w Kata Beach w ten weekend, 6-7 sierpnia, przyciągając wielu turystów krajowych i zagranicznych.

Imprezy, prowadzone we współpracy z Surfing Association of Thailand i Phuket Provincial Business Association, obejmowały wiele atrakcji, takich jak jazda na łyżwach, zajęcia surfingu prowadzone przez zawodników reprezentacji narodowej, DJ-ów, joga na plaży, występy b-boyów, pokazy mody w strojach kąpielowych, nagrody- zwycięskie pokazy filmowe, występy muzyczne, pokazy ognia itp.

Zawody surfingowe odbyły się po raz drugi na plaży Kata, ponieważ była to słynna i piękna atrakcja turystyczna na wyspie. Wydarzenie miało również na celu pobudzenie krajowej gospodarki turystycznej i sportów wodnych dla lokalnych przedsiębiorców w Phuket po długiej stagnacji spowodowanej epidemią Covid-19.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Nie Meechukhun
National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.