Sprzątanie plaży w Phuket z okazji 90. urodzin królowej Sirikit

Phuket -

Masowe sprzątanie plaży odbyło się dziś rano, aby uczcić 90 . królowej Sirikitth urodziny 12 sierpniath.

Sprzątanie na plaży Naiyang dziś rano (9 sierpnia)th) odbyło się w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Phuket.

Somsak Pakdeerak, dyrektor biura administracji lotniska, powiedział The Phuket Express: „Sprzątanie plaży tym razem ma uhonorować 90 lat królowej Sirikit.th urodziny w nadchodzący 12 sierpnia.”

„Obszar lotniska jest połączony z plażą Naiyang i plażą Maikhao, w której obie plaże znajdują się na terenie Parku Narodowego Sirinat w Thalang.”

„W porze monsunowej na plażę wyrzucano morskie śmieci. Sprzątanie ma na celu utrzymanie naszej społeczności w czystości, aby przyjąć więcej turystów. Obowiązkiem każdego jest wspólne dbanie o nasze środowisko.” Somsak zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.