Turyści narzekają na ceny jedzenia w lokalnej słynnej starożytnej restauracji na Phuket?

Phuket -

  Turyści podobno narzekali na ceny jedzenia w lokalnej słynnej antycznej restauracji w Phuket Town, jednak właściciel również odpowiedział i stwierdził, że ze względu na rosnące ceny składników i duże porcje ilość ta jest rozsądna.

Historia wyszła na jaw po tym, jak tajski turysta opublikował w zeszłym tygodniu na Facebooku grupę przeglądową turystyki w Phuket. Osoba ta stwierdziła: „W menu nie było żadnych cen. Większość dań to owoce morza, które zwykle są drogie, ale nie spodziewaliśmy się tak drogich”.

Klient ewidentnie nie zapytał o cenę z góry i właśnie zamówił.

Phuket Express zauważył, że osoba wysłała odręczny rachunek z restauracji za 11 dań na łączną kwotę 10,460 40 bahtów. Jest to małe lokalne stoisko restauracyjne na dużym targu ze świeżymi produktami od ponad XNUMX lat. Ze względu na tajlandzkie prawo zastrzeżono jednak nazwę restauracji.

Właściciel restauracji, który jest również szefem kuchni znanym jako „Go Song”, powiedział Phuket Express, że rozmawiał już z klientami o cenach żywności i że zależą one od surowców, które kupował na rynkach, które są teraz drogie i zawsze inaczej. Używa dużych porcji owoców morza, a wielkość dań zależy od ilości jego klientów. Go Song powiedział również, że powiedział klientom, że ich zamówienie będzie drogie, ale nalegali, aby zamówić, ale po skończeniu posiłku byli rozczarowani całkowitą ceną.

Klient nie odpowiedział na wypowiedzi restauracji i wygląda na to, że sprawa jest na razie załatwiona.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.