Urzędnicy nadal sprawdzają lokale rozrywkowe w Patong, aby zapewnić bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Patong-

Wczoraj wieczorem (9 sierpnia) urzędnicy przeprowadzili inspekcję lokali rozrywkowych na Bangla Road w Patong, aby zapewnić bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Zespół urzędników Kathu i policji Patong przeprowadził inspekcję lokali rozrywkowych na Bangla Road. Sprawdzali środki bezpieczeństwa przeciwpożarowego, takie jak gaśnice, wyjścia przeciwpożarowe, znaki i systemy przeciwpożarowe wewnątrz obiektów.

Urzędnicy wezwali operatorów rozrywki do upewnienia się, że te środki bezpieczeństwa muszą być sprawdzone i gotowe do użycia.

Inspekcja następuje Premier Tajlandii Prayut 5 sierpnia zlecił poważne śledztwo w sprawieo pożar w centrum rozrywki „Mountain B” w rejonie Sattahip w Chonburi we wczesnych godzinach wczorajszych, podobno do tej pory zabił 16 osób i ranił 34 osoby.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.