Phuket zorganizuje tradycyjne wesele Baby z paradą

Phuket -

W przyszłym miesiącu na Starym Mieście w Phuket odbędą się tradycyjne wesele i parada Baba w Phuket, aby pobudzić lokalną turystykę.

Wicegubernator Phuket Amnuay Pitsuwan powiedział Phuket Express: „W tym roku ślub Baby odbędzie się 3 wrześniard do września 4th na Starym Mieście w Phuket w dzielnicy Talad Yai. Wydarzenie ma na celu wspieranie turystyki kulturalnej i pobudzanie lokalnej gospodarki.”

Dyrektor ds. Kultury w Phuket, pani Jantana Sittipan, powiedziała Phuket Express: „Wydarzenie rozpocznie się paradą wesela Baby z Pearl Hotel przez Phang Nga Road do Phuket Road i zakończy się na Thalang Road”.

„Wydarzenie oficjalnie zainauguruje Minister Kultury, pan Ittiphon Khunplome. Na weselu odbędzie się wiele tradycyjnych tajsko-chińskich potraw z wieloma lokalnymi produktami spożywczymi z Phuket. Proszę przyjdź i dołącz do wydarzenia” – dodała pani Jantana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.