Kata Beach w Phuket będzie promowana jako „miasto surfingu”

Phuket -

Operatorzy turystyczni w Phuket są gotowi, aby plaża Kata stała się „miastem surfingu”.

Pani Kanokkorn Pattarawanee, członek komitetu Stowarzyszenia Turystyki w Phuket, powiedziała Phuket Express: „Kata Beach i Karon Beach są znane z turystów, którzy lubią bawić się w surfing i cieszyć spokojną atmosferą. Szczególnie Kata Beach przez ostatnie 30 lat była rajem dla surferów. Mimo to liczba turystów, którzy odwiedzili Kata Beach, jest wciąż mniejsza niż Patong. Spodziewamy się większej liczby turystów w szczycie sezonu pod koniec roku.”

„Większość surferów to obcokrajowcy, ale teraz więcej Tajów również interesuje się surfingiem. Kata Beach została nazwana najlepszą plażą do surfowania w Phuket. To miejsce nadaje się do surfowania na każdym poziomie. Wielu operatorów surfingu znajduje się na Kata Beach. Imprezy surfingowe odbywają się od wielu lat. Te wydarzenia są ważne, aby plaża Kata stała się „miastem surfingu” przynajmniej dwa razy w roku”. — stwierdził Kanokkorn.

Pan Komsan Sangkaew, operator surfingu, powiedział Phuket Express: „Plaża Kata ma piękny piasek z cieniami drzew wzdłuż plaży i falami o wielu rozmiarach. Plaża Kata znajduje się 17 kilometrów od miasta Phuket. W pobliżu znajduje się wiele hoteli, kurortów, restauracji i barów.”

Phuket Beach Festival 2022 odbędzie się od 23 sierpniard Do sierpnia 28th, 2022 na plaży Kata, aby przyciągnąć więcej turystów w „Zielonym sezonie (sezon monsunowy).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.