Ćwiczenia przeciwpożarowe w miejscach rozrywki, które odbędą się na Bangla Road

ZDJĘCIE PLIKU

Phuket -

W klubie nocnym Illuzion przy Bangla Road w Patong odbędzie się ćwiczenie ewakuacji przeciwpożarowej w miejscu rozrywki.

Spotkanie odbyło się w tym tygodniu w gminie Patong pod przewodnictwem burmistrza Patong Chalermsaka Maneesri i szefa dystryktu Kathu Siwat Rawangkun.

Burmistrz Patong Chalermsak powiedział Phuket Express: „Ćwiczenia przeciwpożarowe mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa przeciwpożarowego i gotowość na wypadek pożaru w miejscach rozrywki lub na Bangla Road.

„Ćwiczenia ewakuacyjne odbędą się w klubie nocnym Illuzion na Bangla Road w Patong 18 sierpnia”th od godziny 1:00.”

W międzyczasie pożar w barze przy Bangla Road w Patong zaalarmował turystów w połowie wczorajszego sierpnia 11th.

Tak więc,

Zespół urzędników Kathu i policji Patong przeprowadził inspekcję lokali rozrywkowych na Bangla Road. Sprawdzali środki bezpieczeństwa przeciwpożarowego, takie jak gaśnice, wyjścia przeciwpożarowe, znaki i systemy przeciwpożarowe wewnątrz obiektów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.