Surat Thani przyjmuje ponad 57,000 XNUMX turystów z Tajlandii i zagranicy podczas trzydniowego weekendu

Surat Thani –

Surat Thani przywitało ponad 57,000 12 turystów podczas długiego weekendu między 14 a 14 sierpnia, poinformował w niedzielę XNUMX sierpnia Urząd Turystyki Tajlandii (TAT).

Nanthawan Siripokphat, dyrektor biura TAT w Surat Thani, ujawnił, że około 57,243 32,604 osób podróżuje do prowincji, 24,639 XNUMX to Tajowie, a XNUMX XNUMX to obcokrajowcy.

Średnia stopa rezerwacji hoteli wynosi 54.39 procent przy średniej 3 dniach. TAT spodziewał się, że łączny dochód z wydatków turystów wyniesie około 455.84 miliona bahtów ze średnich wydatków 3,100.43 bahtów dziennie – 2,507.28 3,695.99 bahtów na turystę z Tajlandii i XNUMX XNUMX bahtów na obcokrajowca.

Nanthawan dodał, że powodem, dla którego każda atrakcja turystyczna tętniła życiem, była dobra pogoda.

„Morze jest ostatnio piękne i warte odwiedzenia, zwłaszcza na wszystkich trzech popularnych wyspach. Na Koh Phangan odbyła się impreza przy pełni księżyca, na Koh Samui zawody w szlaku, a na Koh Tao było wielu turystów nurkujących. Kilka atrakcji turystycznych na kontynencie, takich jak lasy, wylewanie wody i tama Ratchaprapa, również było zajętych w ten weekend” – stwierdziła.

Zdjęcie dzięki uprzejmości: Matichon

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Zapisz się!
Nie Meechukhun
National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.