Tysiące turystów i tajski minister turystyki dołączają do imprezy Full Moon Party na wyspie Pha-Ngan w Surat Thani

FOTO: Matichon

Surat Thani –

  Tysiące turystów dołączyło do imprezy Full Moon Party na wyspie Pha-Ngan w Surat Thani, a nawet odwiedził ją minister turystyki i sportu.

Ponad 10,000 12 tajlandzkich i zagranicznych turystów dołączyło do imprezy Full Moon Party w piątek wieczorem (XNUMX sierpnia). Turyści podróżowali z przystani Baan Bang Rak w sub-dystrykcie Bor Pud, w dzielnicy Koh Samui, na całonocną imprezę Full Moon Party. Urzędnicy morscy dokonali inspekcji molo, aby zapewnić bezpieczeństwo i zapobiec wszelkim zawyżonym cenom za łodzie motorowe.

Minister Turystyki i Sportu Phiphat Ratchakitprakarn i odpowiedni urzędnicy ds. turystyki Surat Thani odwiedzili i powitali turystów na imprezie Full Moon Party.

Pan Sumet Meepat, operator łodzi motorowych, powiedział TPN: „Po ponownym otwarciu kraju na imprezę Full Moon Party przyjeżdża coraz więcej turystów. Uzgodniliśmy propozycję wydłużenia godzin otwarcia lokali rozrywkowych do godziny 4:00 rano. które mogą wspierać gospodarkę i generować większe dochody”.

Aby uzyskać więcej informacji:

Minister Turystyki i Sportu przygotowuje się do zaproponowania wydłużenia godzin otwarcia lokali rozrywkowych od godziny 2:00. do 4:00 rano. być zgodne z zachowaniami turystów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.