AKTUALIZACJA: Cudzoziemiec rzekomo łowiący nielegalne ryby w parku narodowym w Krabi przeprasza w mediach społecznościowych

Krabi –

  Obcokrajowiec, który rzekomo nielegalnie łowił ryby w parku narodowym w Krabi, opublikował przeprosiny w mediach społecznościowych, zgodnie z wieloma tajskimi źródłami informacyjnymi.

Nasza poprzednia historia:

Obcokrajowiec został złapany w mediach społecznościowych, rzekomo łowiący papugoryby na terenie parku narodowego w Krabi. Film został po raz pierwszy zauważony na TikTok, a następnie szeroko udostępniony przez „oburzonych” Thais.

Wiele agencji prasowych po raz pierwszy poinformowało w ten weekend, że obcokrajowiec opublikował na swoim kanale w mediach społecznościowych przeprosiny za incydent. Jednak nazwisko cudzoziemca i jego kanał nie zostały wyraźnie ujawnione ani podane.

Wiadomość kończyła się: „Wszyscy proszę, zrozumcie mnie. Jestem ekspertem od połowu ryb, który łowi ryby na sprzęt. Jeżdżę dookoła świata, żeby łowić ryby. Nie byłem jedynym w grupie, jak widać na zdjęciu o incydencie. Bardzo przepraszam za to, co zrobiłem. Nie wiedziałem. Pomyślałem, że mogę łowić ryby, ponieważ widziałem tę papużkę na targach.

Jak zauważa TPN, przeprosiny nie trafiły do ​​większości tajlandzkich mediów, a władze nadal podobno chciały osobiście porozmawiać z tym człowiekiem od czasu prasy. Jeśli już, wiele komentarzy na temat przeprosin mówiło, że mężczyzna powinien się zgłosić, chociaż nie było jasne, czy uciekł z Tajlandii po oburzeniu tym incydentem. Wiele komentarzy wzywało również do zidentyfikowania i pociągnięcia do odpowiedzialności innych osób na łodzi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.