AKTUALIZACJA: Urzędnicy spotykają się z taksówkarzami, aby omówić problem „kradzieży klientów” w Patong

Patong –

  Policja w Patong i urzędnicy z Biura Transportu Lądowego Phuket (PLTO) spotkali się z taksówkarzami w Patong, aby omówić kwestię „kradzieży klientów”.

Nasza poprzednia historia:

Problem stał się popularny w mediach społecznościowych Phuket 11 sierpniath. Taksówkarze stacjonujący na postoju taksówek przed hotelem w pobliżu plaży Kalim w Patongu wywiesili dokumenty na pobliskich słupach energetycznych.

Urzędnicy spotkali się później z taksówkarzami. Szef policji w Patong, podpułkownik Poom Semworanon, powiedział Phuket Express: „Taksówkarze powiedzieli nam, że martwią się o niezarejestrowanych taksówkarzy lub jak nazywają ich „czarnymi tablicami rejestracyjnymi”, którzy odbierają klientów. Było kilka nieporozumień. Nie chodziło im o zatrzymanie zarejestrowanych „legalnych” taksówkarzy. Jednak powiedzieliśmy im, że są dobrymi gospodarzami, którzy witają turystów i zapewniają im dobrą obsługę taksówkową.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.