20 małych żółwi morskich wykluwa się i wraca do domu w Phang Nga

Phangnga –

Dwadzieścia małych żółwi morskich z powodzeniem wykluło się i udało się do swojego oceanicznego domu w Parku Narodowym Similan, w Phang Nga, na północ od Phuket.

Matka żółwia zielonego złożyła jaja, w sumie 60 jaj, na plaży na wyspie Meang w czerwcu, co zajęło 61 dni wykluciu się 20 młodych żółwi. Inni wciąż czekają na wyklucie.

Dwadzieścia małych żółwików zostało wypuszczonych z powrotem do ich domu w morzu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.