20 małych żółwi morskich wykluwa się i wraca do domu w Phang Nga

Phangnga –

Dwadzieścia małych żółwi morskich z powodzeniem wykluło się i udało się do swojego oceanicznego domu w Parku Narodowym Similan, w Phang Nga, na północ od Phuket.

Matka żółwia zielonego złożyła jaja, w sumie 60 jaj, na plaży na wyspie Meang w czerwcu, co zajęło 61 dni wykluciu się 20 młodych żółwi. Inni wciąż czekają na wyklucie.

Dwadzieścia małych żółwików zostało wypuszczonych z powrotem do ich domu w morzu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.