Pokój z ogniem w hotelu w Rawai

Rawaj –

W miniony weekend pożar uszkodził pokój w hotelu w Rawai.

Strażacy z Rawai zostali powiadomieni o pożarze o godzinie 7:02 w sobotę (13 sierpnia)th) w Vijitt Resort Phuket przy Wiset Road w okręgu Rawai, Mueang Phuket.

Dotarli do pokoju i znaleźli dużo dymu. Strażacy szybko gasili pożar. Pokój był uszkodzony, ale nie zgłoszono żadnych obrażeń. Przyczyna pożaru jest badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.